PANZERI

 

Kvalita, tradice a inovace.
To jsou hodnoty, které zastává Panzeri a podle kterých vyrábí již 70 let a prodává Made in Italy v těch nejexkluzivnějších místech po celém světě.

Lampy vyrobené s péčí a pozorností k detailům, určené k osvětlení a zdobení vnitřních a venkovních prostor, s mnoha stylovými řešeními.
Panzeri lampy jsou ideální volbou architektů, návrhářů interiérů a kreativů, kteří chtějí poskytovat kvalitní osvětlení v soukromých i veřejných prostorách.
Volba, která je nepochybně diktována vysokou kvalitou každého výrobku. Výběr surovin, tradiční a manuální dovednosti realizované v nejexkluzivnějších dílech, inovativní a špičkové techniky s ohledem na technologie LED a italský design, jsou klíčem k úspěchu této společnosti, která od počátku věřila - díky svému zakladateli Carlu Panzerimu - být schopna stát se referenčním bodem v odvětví osvětlení.

Panzeri je dnes přítomna na výstavách hlavního sektoru - Euroluce v Miláně. Výstavy po celém světě v Moskvě a výstava Light + Building Expo ve Frankfurtu - a její lampy jsou distribuovány ve více než 40 zemích po celém světě.

ne bo

Napište nám

rovnou zavolejte

Michal Oláh

Vedoucí projektů

+420 773 900 590
m.olah@ilumix.cz