TOOY

 

Svítidla TOOY nabízí řadu typů osvětlení, které kombinují materiály a povrchové úpravy zvolené s nadšením a současnými trendy. Díky tomu jsou produkty TOOY vhodné do soukromého i komerčního prostoru.

Vyvažování tradičních uměleckých forem a neustálý výzkum a experimentování - TOOY vytváří jedinečné a rozpoznatelné produkty, které jsou schopny uspokojit potřeby trhu, kde se lpí na originalitu a design.

Lampy TOOY jsou dekorační prvky se silným estetickým smyslem - jednoduchým způsobem, i když vysoce sofistikovaným - které dávají přidanou hodnotu každému prostředí, ve kterém jsou používány.

Kromě silného dekorativního charakteru svých výrobků a zvláštního a elegantního obrazu značky je důležitou přidanou hodnotou také typicky italské řemeslné zpracování výrobce a vzácná surovina použitá pro výrobu. Směs finálních prvků, které historicky odlišují tradici „Made in Italy“ po celém světě. Výrobky vyrobené k dokonalosti, zachovávající kulturu „dobře odvedené“ a vášeň pro světlo. Inovativní svítidla, která vypráví příběh světla.

TOOY neustále pracuje na kombinaci světla s užitečným a funkčním designem.

TOOY je značka založená Valeria Giacomozzi & Valerio Tidei.

Ke stažení

ne bo

Napište nám

rovnou zavolejte

Michal Oláh

Vedoucí projektů

+420 773 900 590
m.olah@ilumix.cz