VIBIA

vibia_logo_143x45

 

Vibia sídlí v Barceloně, městě, které miluje design a kulturu, minulost i současnost. Odtud jsme byli schopni nasměrovat naše průmyslové a servisní schopnosti k vybudování týmu lidí, kteří vytvářejí mimořádné produkty a zkušenosti, jako nikdy předtím.

Použili jsme naše místní znalosti k vybudování globálního obchodu. Jsme přítomni v 80 zemích a máme pobočku v USA.

Komunita Vibia neustále roste. Dnes na svých projektech na vibia.com pracuje více než 100 000 profesionálů.

Design ve Vibii je středem toho, co děláme. Zveme designéry, aby vytvořili prostřednictvím světla a designu. To, co děláme, se neustále vyvíjí a dává našim uživatelům kontrolu nad skladateli, básníky, performery, orchestrátory vlastního prostoru.

Jako součást tvorby těchto příběhů používáme materiály, světelné zdroje, elektroniku, inteligentní řízení stmívání a konektivitu, to vše s ohledem na nové kulturní zvyky, abychom mohli vytvořit správné emoce, vysokou kvalitu prostor a zlepšit kvalitu životního prostředí.

Pro nás Design není jen o produktech, ale také o vytváření zkušeností, které může naše profesionální síť poskytnout, aby podpořila a obohatila návrhy prostorů, které pomáhají při rozhodování zákazníků a nabízejí a úžasnou cestu zákazníků, což zaručuje, že průběžná údržba a vztahy jsou vždy odměny.

ne bo

Napište nám

rovnou zavolejte

Michal Oláh

Vedoucí projektů

+420 773 900 590
m.olah@ilumix.cz