AI LATI

ai-lati

Značka AiLati byla vytvořena v roce 2005 Federicem de Majo, benátským návrhářem, který vždy pracoval v oblasti osvětlení. AiLati dosáhla specifické identity na trhu dekorativního a technického osvětlení.

 

Inspirace této značky italského designu, která kombinuje umění sklářství s technologií, pochází ze základních geometrických tvarů. Navzdory tomu, že produkty Federica de Majo jsou výsledkem hi-tech know-how, jsou založeny na tradičních dovednostech inspirovaných jemným zpracováním tradičních řemeslníků. AiLati vytváří produkty s vysoce funkčním a estetickým designem.

 

AiLati nabízí lampy, které se perfektně hodí do různých prostředí: od soukromých prostor až po ta, která jsou určena pro pohostinství, hotely, kanceláře a prodejny.

 

Kolekce Federico de Majo poskytují harmonické kombinace geometrických tvarů, které vyjadřují krásu, která přesahuje pomíjivou povahu módních výrobků. Produkty společnosti AiLati vyjadřují současný styl a vyznačují se nadčasovou přitažlivostí, aniž by byly vázány na současné trendy.

 

Posláním společnosti AiLati je vytvářet inovativní produkty a koncepty, které sledují experimentální cestu, která je rozpoznatelná díky své identitě značky, vyjadřující současné trendy a založené na funkčnosti.

Inovativní přístup neustálým experimentováním dává AiLati specifickou identitu na trhu s dekorativním a technickým osvětlením, jasně se zaměřuje na funkčnost a estetickou přitažlivost.

 

Tato značka je zároveň syntézou tradičních tvarů a výrazem současných trendů.

 

Výzvou společnosti AiLati je hledět do budoucna a navrhovat tradice výroby skla v souladu s nejmodernějšími technologickými řešeními.

ne bo

Napište nám

rovnou zavolejte

Michal Oláh

Vedoucí projektů

+420 773 900 590
m.olah@ilumix.cz